penzion

KAPACITA PENZIÓNU

Penzión OLYMPIA* poskytuje ubytovanie v Banskej Bystrici spolu v 33 izbách nachádzajúcich sa na dvoch poschodiach. Celkovo 71 lôžok je rozdelených do jedno-, dvoj- a trojlôžkových izieb, k dispozícii je aj troj- a šesťlôžkový apartmán.

VYBAVENIE IZIEB

Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou s WC, sprchovacím kútom a televízorom. Ponúkame možnosť ubytovania v ďalších piatich izbách so spoločným sociálnym zariadením. Ide pritom o 1 jednolôžkovú, 3 dvojlôžkové a 1 trojlôžkovú izbu. Izby sú vybavené umývadlom. Internetové pripojenie – wifi, poskytujeme našim hosťom grátis.

penzion
penzion

REŠTAURÁCIA

V reštaurácii na prízemí penziónu môžete ochutnať špeciality slovenskej a mezinárodnej kuchyne, pochutnať si môžete aj na širokom výbere pizze.

Raňajky pre hostí penziónu sa podávajú od 07:00 do 09:00 hod. v pracovné dni a od 08:00 do 09:30 hod. počas sviatkov a víkendov. V prípade väčších skupín je po dohode možné čas podávania raňajok upraviť.

FUTBALOVÉ IHRISKÁ

Priamo v areáli je veľké trávnaté futbalové ihrisko a malé ihrisko s umelým trávnikom.

penzion

DOPLNKOVÉ SLUŽBY UBYTOVANIA

Izby so spoločným sociálnym zariadením

Ubytovacie izby v našom penzióne sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, sprchovacím kútom a televízorom. Okrem týchto izieb základného štandardu ponúka penzión OLYMPIA* v meste Banská Bystrica možnosť ubytovania aj v piatich izbách so spoločným soc. zariadením nižšej cenovej kategórie.

Prísteľka, detská postieľka

Na požiadanie je v niektorých izbách možné pre hostí pripraviť aj prístelku či detskú postieľku.

Raňajky

Ubytovaným hosťom je taktiež možné zabezpečiť aj raňajky formou bufetových stolov.

penzion

Vonkajšie a vnútorné parkovisko. Kapacita cca. 20 miest.

Veľké trávnaté a malé futbalové ihrisko s umelým trávnikom.

Bezplatné WIFI
pripojenie.

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE

V prípade záujmu o skupinové rezervácie neváhajte kontaktovať recepciu penziónu so žiadosťou o vypracovanie individuálnej cenovej ponuky.

AKTIVITY V OKOLÍ

PRECHÁDZKY V HISTORICKOM CENTRE MESTA
SPOZNÁVANIE PRÍRODY V OKOLITÝCH HORÁCH
VYNIKAJÚCE PODMIENKY PRE CYKLOTURISTIKU
RAJ ZIMNÝCH ŠPORTOV – LYŽE, BEŽKY